Ēdināšana

Ēdienkarte skolas ēdnīcā no 22. līdz 26. aprīlim.

Ēdienkarte skolas ēdnīcā no 29. aprīlim līdz 3. maijam.

Lauku atbalsta dienesta rīkotajā skolu programmā “Piens un augļi skolai” piedalās Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola. Kā liecina saņemtā informācija no ēdināšanas  pakalpojuma sniedzēja, tad no 15. aprīļa piešķirtais finansējums piena produktu grupai šajā mācību gadā (2023. – 2024.) ir beidzies.

Ēdināšanas pakalpojumus iestādē sniedz:

Uzņēmums: SIA GAMA NF

Telefons: 29468990

E-pasts: sia.gammanf@gmail.com

Banka.:A/S Swedbanka

Kods: HABALV22

Konts: LV72HABA0551047176514

Samaksas kārtība par ēdināšanu

Samaksa par ēdināšanu tiek veikta klātienē uz vietas izmantojot gan skaidru naudu, gan skolēnu apliecību “Ogrēnieša karti”, gan bankas karti.
Valsts un pašvaldība apmaksā brīvpusdienas 1.- 4.klasei;
Valsts un pašvaldība apmaksā brīvpusdienas daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm.
Kompleksās pusdienas 5.- 12.klasei cena- 3,09 EUR;

Starp Ogres novada pašvaldību un ēdinātāju ir noslēgts līgums, kura rezultātā ir stājusies spēkā ēdināšanas kompensācija skolēniem, kuru sedz pašvaldība.

Komplekso pusdienu cena no 01.01.24. ir 3.09 eiro, no kuras skolēniem 5. – 12. klasē (kuriem nav brīvpusdienas) 2 eiro maksā skolēns, bet 1.09 eiro apmaksā pašvaldība!

Tātad, skolā ir :

1.- 4. klase brīvpusdienas VISIEM – apmaksā pašvaldība, cena pēc līguma.

5.- 12. klase  – tiem, kuriem ir noteiktas brīvpusdienas, ko apmaksā Ogres novada pašvaldība, bērni norēķinās ar “Ogrēnieša karte”, ko katru dienu pie pusdienām noskenē. Ar skaidru naudu šeit darīšanas nav. Cena pēc vienošanās ar pašvaldību.

5.- 12. klase jebkurš bērns, skolotājs, kas atnācis uz pusdienām var nopirkt kompleksās pusdienas par skaidru naudu vai norēķinoties ar karti.