Programma “Latvijas skolas soma”

Programma “Latvijas skolas soma” palīdz Latvijas skolām nodrošināt valsts apmaksātas ekskursijas, lai skolēni vairāk iepazītu Latvijas kultūru un mākslu. Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola katru mācību gadu izmanto šo iespēju, lai dotu mūsu skolēniem iespēju izbaudīt un izjust Latviju.
2023./2024.m.g. I SEMESTRIS
Klase Pasākums un apraksts
6.a un 6.b klase Ekskursija uz Turaidas muzejrezervātu, orientēšanās spēle “Tūkstošgades stāsts”.
1.-4. klases Nodarbība “Pasakas no pirmssākumiem līdz mūsdienām” ar pasaku stāstnieku Raiti Zapacki.
10.-12. klases Mākslas filma “Mana brīvība”.
1.a un 2.b klase Ekskursija uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju.
5.-9. klašu skolēni Izzinoša nodarbība Zinātnes teātrī “Zinātnes un mākslas krustpunkti”
1.-12. klases Koncertlekcija “Ziemassvētku ekspresis”
1.-12. klases Latviešu spēlfilma “Circenīša Ziemassvētki”

2023./2024.m.g. II SEMESTRIS
Klase Pasākums un apraksts
9.-12. klases 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai par godu spēlfilma “Janvāris”.
4.a un 4.b klase Mācību ekskursiju uz Bērnu zinātnes centru, nodarbība “Tehnoannas pagrabi”.
6.b, 1.b, 2.b klase Nodarbība “Zinātnes un mākslas krustpunkti” Rīgas Zinātnes teātrī.
10.b klase Izzinoša nodarbība un ekskursija Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā.
7., 8., 10., 11. klases Klātienes koncertlekcija “Tautasdziesma, kas tu esi?” ar grupas “Sudden lights” solistu Andreju Reini Zitmani.
1.-4. klases EBRU mākslas nodarbība.
9.b klase Ekskursija pa Splendid Palace un filma “Marijas klusums”.