Programma “Latvijas skolas soma”

Programma “Latvijas skolas soma” palīdz Latvijas skolām nodrošināt valsts apmaksātas ekskursijas, lai skolēni vairāk iepazītu Latvijas kultūru un mākslu. Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola katru mācību gadu izmanto šo iespēju, lai dotu mūsu skolēniem iespēju izbaudīt un izjust Latviju.

Vairāk par “Latvijas skolas somu”:

Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” nodrošina skolēniem valsts apmaksātu iespēju regulāri iepazīt Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes tā attīstot kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, mazinot sociālo nevienlīdzību un spēcinot lepnumu par savu valsti un tās cilvēkiem. Tā ir kompleksa, starpdisciplināra kultūrizglītības programma, kas katru mācību semestri aptver vairāk nekā 230 000 Latvijas bērnu un jauniešu, sniedzot viņiem iespēju sastapt kultūru. Programma uzsāka darbību ar 2018./2019. mācību gadu Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros un kopš 2022. gada tiek administrēta Latvijas Nacionālajā kultūras centrā.

Skolas somas pasākumi 2024./2025. m. g.

Skolas somas pasākumi 2023./2024. m. g.