SAITES
Izglītība •


Lielvārdes novada pašvaldība

http://www.lielvarde.lv/


Izglītības aktualitātes novadā

http://www.lielvarde.lv/page/8


Lielvārdes novada Sporta centrs

http://sportslielvarde.lv/


E-klase

Lai izmantotu E-klasi, nepieciešams iepazīties ar E-klases lietošanas noteikumiem!

E-klase: http://www.e-klase.lv/lv/

Skolvadības sistēma E-KLASE tika izveidota ar mērķi:

  • atvieglot skolotājiem darbu, gatavojot dažādas atskaites,
  • informēt vecākus par skolēna mācību gaitām,
  • piedāvāt skolēniem ērtāk un ātrāk uzzināt atzīmes, kavējumus, uzdotos darbus mājās un citas ar skolu saistītās aktivitātes.
  • Esi aizmirsis paroli vai vēlies uzzināt, kas ir Ģimenes komplekts? Šos un citus biežāk uzdotos jautājumus par skolvadības sistēmu meklē sadaļās
    Vecākiem", "Skolotājiem", "Skolēniem". 
  • Lai sazinātos ar E-klasi, jāizmanto saziņas forma. Lai mēs varētu palīdzēt, jānorāda savs vārds un uzvārds, e-pasta adrese un pēc iespējas precīzāk jāapraksta problēmu.Izglītības un kultūras aktivitātes, viedokļi, intervijas, pielikumi vecākiem.... par visu , kas svarīgs izglītībā.

http://www.izglitiba-kultura.lv/

http://www.lielvarde.lv/jauniesiem

Lielvārdes novada Jaunatnes politikas attīstības programma 2015. -2020. gadam. 


Kādi ir noderīgi interneta resursi skolotājiem?

Mūsdienu skolotājam vairs nepietiek ar zināšanām par savu mācību priekšmetu - darbojoties tehnoloģiju laikmetā, būtiski pārzināt arī citas tēmas.

40% Latvijas skolotāju norāda, ka semināri, lekcijas un citi kvalifikācijas celšanas kursi ir viens no veidiem, kā apgūt mūsdienu tehnoloģijas, savukārt katram trešajam palīdzētu praktiski resursi, noskaidrots “Samsung Skola nākotnei” veiktajā pētījumā.

 “Jo straujāk pieaug informācijas radīšanas apjoms, jo kritiskāk jāizturas pret informācijas avotiem un to saturu,” uzsver izglītības programmas “Iespējamā misija” informātikas un matemātikas skolotāja, „Samsung Skola nākotnei” tehnoloģiju programmas veidotāja Sandra Bukovska, kura specializējusies mediju pratības jautājumos. “Mēs nevaram vienkārši atrast kādu faktu internetā un pieņemt to par pašsaprotamu,” uzsver S. Bukovska, “Un tāpēc ir svarīgi skolotājiem iemācīt, kā atšķirt uzticamu informāciju no safabricētas, lai viņi tālāk šīs prasmes iemācītu saviem skolēniem.”

 

Palīgs skolēniem ķīmijā : 10.,11.,12.klasei

Noderīgas saites. Ķīmija

https://twitter.com/EklvKim


Pētījumi un publikācijas izglītībā

http://www.izm.gov.lv/lv/publikacijas-un-statistika/petijumi


Informācija zināšanai!

Drošs internets

http://www.drossinternets.lv/page/306

Mājas lapā atradīsiet plašu informāciju par interneta drošības jautājumiem:
 
Informāciju esam sagatavojuši gan bērniem un jauniešiem, gan skolotājiem un vecākiem un katram interesentam, kas vēlas darbošanos internetā padarīt drošāku! Ziņojiet par atklātiem pārkāpumiem un nelegālu interneta saturu! Sazinieties ar uzticības tālruni 116111 un vaicājiet pēc padoma

Saites


Par bērnu drošību