Sports
Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola

Interešu izglītība sports:

Sporta jaunumi

Sporta rezultāti skolām 

skatīt  


Lielvārdes novada sporta centrs

Skola izmanto sporta nodarbībām un interešu izglītības sporta pulciņiem.

Trenažieru laukums pie sporta centra ir labi apmeklēts gan no skolēnu puses, gan arī to apmeklē daudz pieaugušo.

 Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē.

Apsveicam ar panākumiem

Jaunākās vecuma grupas  meitenes (2003. dzimšanas gads un jaunākas).

 21 dalībnieku konkurencē

1.v.

Linda Barkovska

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola14p.
2.v.

Anete Baltause

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola13p.

 Treneris Dzintars Kaņeps

BOKSS IR DZĪVS!

16. okt. 2017, 

1. oktobrī (nākamajā dienā pēc Maira Brieža uzvaras pār kubieti Maiku Peresu) Rīgā sporta klubā „Beauty Power” notika Atklātais rings boksā, veltīts Latvijas Nopelniem bagātā trenera Edgara Girgensona simtgadei. Girgensons, boksa aprindās saukts par Meistaru, līdz pagājušā gadsimta 60. gadu sākumam strādāja Daugavas sporta klubā un, būdams īsts Latvijas patriots, vairākkārt vadījis Latvijas boksa izlasi.

Sacensībām bija pieteikti 4 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas skolēni, taču dažādu neveiksmīgu sakritību rezultātā palikām bez transporta, un sacensībās piedalījās tikai 4.b klases skolēns Rafaels Dambis, kurš ieguva 2. vietu. Cīņa bija līdzīga, bet ringa tiesneši lēma, ka Rafaela pretinieks ir guvis dažus punktus vairāk. Žēl par atdoto 1. vietu, bet gandarījums, ka Rafaela boksēšanās stilā pārstāvēta boksa aristokrātu skola, kas vienmēr rada baudījumu skatoties – sportists viegli kustas ringā, izdara veiklas māņu kustības. Raksta sākumā pieminētais izcilais Mairis Briedis ir citas boksa skolas pārstāvis, viņa uzdevums – presinga rezultātā nokautēt savu pretinieku.

Trenējoties boksā, viss notiek lēnām un pacietīgi, bokss nav tas sporta veids, kurā var kaut ko sasteigt vai izdarīt pavirši. Steiga un paviršība nav iespējamo fizisko un psiholoģisko traumu vērta.    

Vasilijs Šelepjonoks,
boksa treneris, bijušais smagsvars


Lieliskā balva

Lielvārdes novada pašvaldības mājas lapā nodaļā sports ir izveidota informatīva sadaļa aktīvs un vesels, kurā ir iespēja iegūt informāciju par dažādiem veselību veicinošiem pasākumiem mūsu ikdienā, par to kā uzņemtās kalorijas likt pareizi lietā un par to kā dzīvot aktīvi un veselīgi. Informācija tiks papildināta ar dažādiem vingrojumu kompleksiem dažādām muskuļu grupām un svarīgu informāciju mūsu ikdienas dzīves uzlabošanai.

Saite uz sadaļu

Izcili panākumi skolas vieglatlētiem

4. okt. 2017, 

Sporta norises.

Septembris pagājis vieglatlētikas zīmē: skolēnu sporta spēles v/l-kā 6.-12. klasēm un Olimpiskās dienas norises Ogres stadionā. Atzīstami panākumi, daudz medaļu un Olimpiskās dienas kauss tika pārvests no šīm sacensībām. Bez  tam notika eseju un foto konkurss ,,Mana sporta zāle dabā”, kur pirmo reizi dalību pieteica 11-to klašu jaunietes, un, lūk, Martas Hedvigas  Ošes eseja un Anetes Miķelsones foto tika nosūtīti uz  konkursu tālāk Latvijas Olimpiskajā komitejā. Agrita Medne par eseju saņēma sponsora Fazer balvu.

Jau otro gadu Latvijas skolēnu spartakiādes finālsacensības  vieglatlētikā uzņēmās organizēt Iecavas novada sporta skolas kolektīvs. Šogad salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ,,Vidusskolu kausa” grupai paralēli risinājās ,,Jauno vieglatlētu kausa” sacensības pamatskolu grupā. Paralēli zēnu un meiteņu komandām, skolas, kuras nevar nokomplektēt komandu ar 6 sportistiem, varēja pieteikt jaukto komandu, kuras sastāvā startē 3 zēni un 3 meitenes. Mūsu skolu pārstāvēja vidusskolas zēnu un meiteņu komandas 6 skolēnu sastāvā, kā arī pamatskolas 6 zēnu komanda. Vidusskolu kausā sacentās 12 vidusskolas un ģimnāzijas, bet Jauno vieglatlētu kausā dalību pieteica 6 skolas.

Vidusskolu kauss jauniešu komandu konkurencē aizceļoja uz Bauskas Valsts ģimnāziju, otrā vieta Jēkabpils 3. Vidusskolai, trešie- Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

Jaunietēm pirmo vietu izcīnīja arī Bauskas Valsts ģimnāzija( sacensību dienā uzvarētāju kausu saņēma Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola, bet dažas dienas vēlāk  Latvijas SSF mājas lapā pēc vietu un punktu precizēšanas, parādījās informācija, ka lielvārdietes ir otrās, trešās- Madlienas vidusskola.

Jauno vieglatlētu kausa zēnu komandām pirmie- Iecavas vidusskola, otrie- Talsu  2.vidusskola, trešie- Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

Individuāli godalgotas vietas izcīnīja:

 Aiga Bernāne 2.vieta 800m skrējienā;

Keita Formaņicka 2. vieta 400m skrējienā;

4x100m stafetē 3. vieta: Signe Dātava, Keita Formaņicka, Džūlija Pivare, Aiga Bernāne. Komandas godalgu palīdzēja kaldinātSandra Gerasimova (4.vieta a/l) un Agrita Medne (4.vieta šķēpa meš.). Individuāli šāda līmeņa sacensībās startēja Marta Ceimere.

Jauniešiem Jānim Gržibovskim 1.vieta 100m un 3.vieta 400m skrējienos;

Nikam Blumfeldam- 3.vieta 100m

4x100m stafetē 3.vieta: Roberts Lindemanis, Niks Blumfelds, Timofejs Zuks, Jānis Gržibovskis. Vēl atzīstami startēja Mariss Giņko 1500m 6.vieta, Ričards Ceplišs 5.vieta šķēpa meš.

Pamatskolu grupā Matīss Gržibovskis 1.vieta 400m un 2.vieta 100m;

Ronalds Šilovs -1.vieta šķēpa mešanā;

Dāvis Eglītis 3.vieta 1500m;

4x100m stafetē 3.vieta Ērmanis Circins, Ronalds Šilovs, Dāvis Eglītis, Matīss Gržibovskis. Komandai izcīnīt trešo vietu palīdzēja Raivis Vinogradovs.

 Sirsnīgu paldies saku sporta skolotājiem, audzēkņiem un viņu vecākiem, skolas vadībai kā arī kolēģiem, jo tikai komandā var gūt panākumus.  Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas dambretisti veiksmīgi startējuši skolēnu sporta spēlēs dambretē izcīnot  kopvērtējumā divās grupās :1. vietu vecuma grupā 1999.-2004.g. un 1. vietu 2008.g.un jaunāki. Paldies par veiksmīgo dalību komandai un pedagogam Dzintaram Kaņepam. Pavisam sacensībās piedalījās 36 skolēni trijās vecuma grupās. Uz sacensībām bija ieradušies Ogres 1.vidusskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas, Jaunogres vidusskolas, Ogres sākumskolas, Suntažu vidusskolas Lauberes filiāles, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Jumpravas vidusskolas un Ikšķiles vidusskolas dambretisti. 

Uzvarētāji vecuma grupās

1999. - 2004. g. dzim.

Jaunietes: 1. vietā Una Zviedre (Ogres VĢ), 2. vietā Anete Baltause (E.Kauliņa Lielvārdes vsk.), 3. vietā Krista Evita Damkevica (Ogres VĢ).

Jaunieši: 1. vietā Emīls Meiers (E.Kauliņa Lielvārdes vsk.), 2. vietā Oskars Lejnieks (E.Kauliņa Lielvārdes vsk.).

Skolu vērtējums: 1. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vsk., 2. vietā Ogres VĢ, 3. vietā Suntažu vsk.

2005. - 2007. g. dzim.

Meitenes: 1. vietā Estere Zazerska (Ogres ssk.), 2. vietā Renāte Kalniņa (Ogres ssk.), 3. vietā Diāna Majevska (Jaunogres vsk.).

Zēni: 1. vietā Otto Rūsiņš (Lielvārdes psk.), 2. vietā Toms Grīnbergs (Ogres ssk.), 3. vietā Olivers Vairogs (Lielvārdes psk.).

Skolu kopvērtējums: 1. vietā Ogres ssk., 2. vietā Jaunogres vsk., 3. vietā Lielvārdes psk.

2008. g. dzim. un jaun.

Meitenes: 1. vietā Anete Rūta Rotgalve (E.Kauliņa Lielvārdes vsk.), 2. vietā Maija Langrāte (Jumpravas vsk.), 3. vietā Kitija Asare (Jumpravas vsk.).

Zēni: 1. vietā Rihards Raginskis-Repše (Ikšķiles vsk.), 2. vietā Patriks Margevičs (E.Kauliņa Lielvārdes vsk.), 3. vietā Mārtiņš Kalniņš (Suntažu vsk.).

Skolu kopvērtējums: 1. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vsk., 2. vietā Suntažu vsk., 3. vietā Jumpravas vsk.

Mūsējiem panākumi100 lauciņu dambretē

No 17. līdz 19.martam Rīgā notika Latvijas jaunatnes 100 lauciņu dambretes čempionāts U13 un U16 vecuma grupās, informē treneris Dzintars Kaņeps. U13 vecuma grupā meitenēm finālā iekļuva Lielvārdes vidusskolas skolnieces Linda Barkovska un Anete Baltause un Ogres sākumskolas skolniece Estere Zazerska. Pamatturnīrā uzvarēja dobelniece Valērija Zarovska, otrā vieta Lindai, bet trešajā vietā Elizabete Norenberga. Lielu vilšanos gan pašai, gan trenerim sagādāja Anetes 6. vieta un Esteres 7. vieta. Ātrspēles turnīrā uzvarēja Anete, Lindai 4. vieta, Esterei – 5. vieta. Latvijas izlasē vietu izcīnīja  Linda Barkovska. Eiropas jaunatnes čempionāts notiks no 1. līdz 9.augustam Baltkrievijas pilsētā Pinskā. Pasaules čempionāts ir paredzēts oktobra beigās Turcijas pilsētā Izmirā. "Ja čempionāta vieta netiks mainīta, tad Linda un Gunārs pasaules čempionātā nepiedalīsies," norāda Dz.Kaņeps.

Latvijas JKA karate do atklātais čempionāts Daugavpilī.

Sacensībās piedalījās Latvijas sporta klubi, kā arī Baltkrievijas izlases un Lietuvas klubu dalībnieki. Sacensības bija vienlaicīgi atlases kritērijs  Eiropas čempionātam, kurš šogad  notiks Vācijā Nirnbergā no 1.-3. aprīlim.

Sacensību rezultāti: Lielvārdes komanda piedalījās 7 sportistu sastāvā, no kuriem diviem tās bija debijas sacensības – Jānim Robežniekam un Dāvim Vecziediņam.

  • Karate do sacensību cīņu (kumite) rezultāti

                II vietas izcīnīja –Everita Siņicina 

 kategorija -14-15 gadi +50 kg

            II vieta    Dāvis Vecziediņš

 kategorija -8-9 gadi līdz 35 kg

                III vieta - Ronalds Šilovs 

kategorija -12-13 gadi +50 kg

               sacensībās vēl piedalījās Kārlis Skrastiņš , Kristaps Skrastiņš , Rihards Nolmanis.

  • Sacensību ietvaros bija arī cīņas kategorija -Sumo sacensības. Tajā Ronalds ŠILOVS  izcīnīja I vietu ( kategorija 12-13 gadi Abs. kateg.).

Everita Siņicina ieguva tiesības piedalīties Eiropas čempionātā Nirnbergā.          Paldies visai komandai un arī vecākiem – Skrastiņu un Vecziediņu ģimenēm, kuras bija atbraukušas uz Daugavpili atbalstīt bērnu dalību sacensībās.


Bokss

5. decembrī Rīgā notika "Atklātā ringa" sacensības boksā, kurās piedalījās Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas jaunie bokseri Rafaels Dambis (2.b klase) un Edvards Agriņš (5.a klase). Tā kā abi zēni ir apdāvināti un centīgi trenējas, viņi godam izturēja savas ugunskristības. Puišu treneris (bijušais smagsvars) sporta meistars Vasilijs Šeļepjonoks ir gandarīts par iegūtajām medaļām un diplomiem.
Sveicam jaunos bokserus, viņu vecākus un treneri!
Olimpiskā diena. Apsveicam uzvarētājus un dalībniekus!

Olimpiskās dienas rezultāti

//site-180742.mozfiles.com/files/180742/olimpiska_diena.doc

No 17. līdz 19.aprīlim lielvārdieši piedalījās Eiropas karate JKA čempionātā Daugavpilī gūstot panākumus individuālajās sacensībās un komandu kumite sacensībās - Alise Gaiķe izcīnīja augsto III vietu.

Latvijas izlasei un dalībai Eiropas JKA karate čempionātā apstiprināti lielvārdieši Didzis Nemme un Alise Gaiķe

Latvijas izlasei un dalībai Eiropas JKA karate čempionātā apstiprināti lielvārdieši Didzis Nemme un Alise Gaiķe, kuri februārī guva panākumus Latvijas čempionātā.
Abi izlases dalībnieki uzrādīja atzīstamu sniegumu, izcīnot godalgotas vietas čempionātā. Didzis visās cīņās uzvarēja ar lielu pārsvaru, bet Alise, ar milzīgu gribasspēku un labu tehnisko izpildījumu, spēja panākt uzvaru un iegūt bronzas medaļu pret gados vecāko pretinieci no 0:2 izcīnot uzvaru ar 4:3 (skat. foto).
Iepriekšējā cīņā uz finālu Alise ar minimālu 0:1 zaudēja pasaules čempionei.
Vēl kandidātu sarakstā uz sacensībām ir Kārlis Skrastiņš (1. vieta čempionātā 8—9 gadi), kuram vēl jāparāda labs sniegums treniņu procesā martā un aprīļa sākumā, piedaloties izlases koptreniņos. Pēdējo gadu labākos rezultātus karate Lielvārdes vidusskolas komandai izcīnījuši dalībnieki Latvijas JKA karate do atklātajā čempionātā Daugavpilī.

Sacensībās piedalījās Latvijas sporta klubi, kā arī ļoti spēcīgās Baltkrievijas izlases un Krievijas izlases dalībnieki, kuri bija ieradušies Daugavpilī iepazīt nākamo Eiropas čempionāta sacensību vietu un veikt savu sportistu atlasi valsts izlases sastāva noteikšanai karate do JKA. Lielvārdes komanda piedalījās 9 sportistu sastāvā. Karate do sacensību cīņu (kumite) rezultāti:

I vieta
Kārlis SKRASTIŅŠ, kategorija 8—9 gadi līdz 30 kg
Didzis NEMME, kategorija 12—13 gadi līdz 45 kg

II vieta
Raivis VINOGRADOVS, kategorija 10—11 gadi līdz 45 kg

III vieta
Ronalds ŠILOVS, kategorija 10—11 gadi līdz 45 kg
Jānis VESSERS, kategorija 12—13 gadi līdz 50 kg

Paula NEMME kategorija 12—13 gadi līdz 45 kg

Alise GAIĶE kategorija 14—16 gadi līdz 50 kg

sacensībās vēl piedalījās Matīss Līdums (6. v.), Kristaps Skrastiņš (5. v.)

Sacensību ietvaros bija arī cīņas kategorija — Sumo sacensības. Tajā Ronalds ŠILOVS izcīnīja I vietu (kategorija 10—11 gadi līdz 45 kg).

Paldies visai komandai un arī vecākiem, kuri bija atbraukuši uz Daugavpili atbalstīt bērnu dalību sacensībās.

Aigars Kruvesis, Pašaizsardzības pulciņa vadītājs